З нагоди 20-річчя роботи в Україні, благодійна організація СОС Дитячі Містечка спільно з Бородянською сільською радою відкрили сенсорну та ресурсну  дитячі кімнати.

Простір відкрили на базі Академічного ліцею в Бородянці. Локація стала місцем для вільної гри, розвитку і роботи зі спеціалістами, послуги в яких надають фахівці для місцевих дітей з вразливих категорій та вимушено переміщених осіб, які проживають на території громади.

Сенсорна та ресурсна кімнати – це спеціально організовані середовища психоемоційного розвантаження. Кімнати оснащені для стимуляції різних систем сприйняття: тактильної, слухової, зорової, вестибулярної.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці з Бородянською сільською радою, яка підготувала приміщення для дитячого простору, а СОС Дитячі Містечка облаштували та оснастили сенсорну ігрову кімнату для дітей необхідним обладнанням.

Модульний гімнастичний набір, сенсорний комплекс, балансери, світловий дощ, сухий басейн, бізі борд, лабіринт, шведська стінка, меблі та різноманітні  ігри  відтепер сприятимуть розвитку дітей громади. Надалі в цих кімнатах працюватимуть шкільний психолог та соціальний педагог, а також працівники Центру укріплення сім’ї СОС Дитячі Містечка в Бородянці.

На урочистому відкритті були присутні Національна програмна директорка СОС Дитячі Містечка Дар’я Касьянова, в.о. селищного голови Георгій Єрко, директорка КУ «Центр надання соціальних послуг Бородянської селищної ради» Ірина Мельниченко,  та директорка ліцею Олена Коваленко.

СОС «Дитячі Mістечка» — недержавна благодійна організація, яка з 2003 року в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах. Простір знаходиться за адресою: смт Бородянка, вул. Паркова 5 (Академічний ліцей). Вхід вільний.