13 квітня відбудеться передача мобільного лазне-прального комплексу бойовій бригаді Сухопутних військ ЗСУ.

Побут на передовій – це складні умови: холод, сирість приміщень, бруд окопів. Захисники часто не мають можливості просто помитися та випрати речі. Щоб забезпечити бійців такою можливістю, Благодійний фонд «Рій» спільно з Командуванням Логістики Сухопутних військ започаткували проєкт зі створення мобільно лазне-пральних комплексів (МЛПК) для наших захисників.

Інтер’єр мобільного пральне-лазневого комплексу. Фото надано БФ “Рій”

МЛПК – це оснащенні морські контейнери, які ставляться на причеп, а тому їх легко транспортувати з одного місця призначення в інше. За один день комплексом може скористатися 80-150 військовослужбовців! Загальна ціль проєкту – забезпечити мінімум 20 лазне-пральними комплексами підрозділи Сухопутних військ впродовж року.

Рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» на концерті в Токіо спільно з Благодійним фондом  «ХОУП.ЮА» зібрав 440 тисяч гривень, щоб підтримати ініціативу та приєднатися до проєкту допомоги захисникам. 

Символічно, що передача МЛПК відбудеться саме у чистий четвер, а крім особистої передачі комплексу військовій бригаді, гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» проведе концерт для військовослужбовців. Також «Рій» та «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» проанонсують благодійну лотерею, учасники якої зможуть отримати сувенір від групи за донат на наступний МЛПК. 

Передача лазне-прального комплексу та концерт відбудеться: 

13 квітня о 17:00. У зв’язку з заходами безпеки адреса буде надіслана після акредитації. (Київська область). Підрозділ, якому буде передано МЛПК: бойовий підрозділ Окремої Президентської Бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького 

В заході візьмуть участь: 

  • Заступник начальника тилу Командування логістики Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України – полковник Віталій Ярема;
  • Заступник командира 1-го механізованого батальйону Окремої Президентської Бригади – підполковник Олександр Деркач. 
  • Директорка Благодійного Фонду «Рій» – Діана Ільницька; 
  • Рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», лідер та продюсер – Сергій Танчинець;
  • Операційний директор Благодійного Фонду «ХОУП.ЮА» – Володимир Беньо.

Під час заходу журналісти зможуть зняти МЛПК та його внутрішнє оздоблення, наживо поспілкуватися з представниками Командуванням Сил Логістики, фондами та гуртом «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ». За бажання можна передати речі для військових, які доправляються на фронт разом з МЛПК.

Довідка “Нової Доби”: Благодійний фонд «Рій» – український благодійний фонд, що підсилює Сухопутні війська ЗСУ, дбає про боєздатність війська через їх фізичне та психологічне відновлення та підтримуємо дружин військовослужбовців. Благодійний фонд «ХОУП.ЮА» – Український благодійний фонд, спрямований на підтримку постраждалих від наслідків російського терору. «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – найбільш гастролюючий український рок-гурт, що розпочав свою діяльність ще у 1999 році у м.Мукачево.