Благодійний фонд “YOUkraine” спільно із девелоперською компанією “Really Building” подарували квартиру військовому Володимиру Пастушку, який з 2014 року захищає Україну від російської агресії. До війни Володимир Пастушок з Рівненщини був громадським діячем, активістом національно-патріотичних організацій. А у 2014-му, після Революції Гідності, долучився до війська добровольцем. Його бойовий шлях розпочався під Слов’янськом у складі Першого батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького.

Відтоді “Пісня” захищає Україну не тільки зі зброєю у руках, а ще піднімає бойовий дух побратимів патріотичними піснями. Захисник зізнається: коли йому зателефонували і повідомили що дадуть квартиру, довго не міг повірити, що таке можливо. 
“Світ не без добрих людей. Я, наприклад, навіть не планував, що таке в житті в принципі можливе. В моєму житті з моїми розкладами. У мене життя – війна. І Україна. А тут так склалося. Купити її я б не зміг,” – розповідає Володимир і тішиться, що тепер бачитиме сім’ю частіше. 

“Я в армії з 2014-го року і всі ці роки, коли був не на ротації, знаходився у військовій частині – 8 років в кінці робочого дня лишався у казармі жити. До сім’ї їздив в кращому випадку 2 рази в місяць. Тому це дуже важливо. Зараз сім’я переїде сюди.”
Благодійний фонд дарує житло військовим вже не вперше – каже співзасновниця. “YOUkraine” Ганна Мурашенко. На сьогодні надали вже 6 квартир.

“Три квартири захисникам подарували ще до повномасштабного вторгнення. Одну – саме перед цими подіями – у лютому 2022-го року. І ще дві вже під час великої війни,” – розповіла Ганна Мурашенко.

Робота фонду зосереджена саме на адресній допомозі військовим, він системно підтримує армію і вже надав допомоги захисникам на понад 30 мільйонів гривень. 

Тих, кому подарувати квартири, обирають адресно.

“Ми спілкуємось особисто з бійцями, знаходимо тих у кого гостра потреба у житлі. Наприклад, кілька місяців тому компанія Really Building сказала, що готова надати ще одну квартиру у місті Українка. Я звернулася до знайомих в “Азові” і запитала: хто із тих, хто вийшов з Азовсталі, зараз гостро потребує житла. Хлопці розповіли про родину з Маріуполя, якій нікуди повертатися: наш захисник, дружина і маленька дитина. Цей герой заслужив цю квартиру. Ми прийняли рішення за добу і все оформили,” – поділилася Ганна Мурашенко. 

Співзасновниця благодійного фонду сподівається, що до такої важливої ініціативи – як допомога захисникам із житлом – долучаться й інші українські забудовники.