В останні вихідні квітня, 29-30 квітня, на базі КЗ КОР «Пластовий вишкільний центр» відбувся обласний семінар про Пласт для дорослих «Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства». Метою Кваліфікаційного вишколу дійсного членства в Пласті є представлення кандидатам на дійсне членство в організації чіткого уявлення про роль і можливості праці дорослої особи в Пласті, ознайомлення з діяльністю організації та оптимізація схеми здобуття дійсного членства в Уладі Старшого Пластунства та Сеніорату.

До дводенного вишколу долучилося 24 учасника, серед яких – мешканці громад Київської округи.

Під час обласного семінару для дорослих про Пласт учасники змогли дізнатись про:

  • Національну скаутську організацію України “Пласт”, її мету та завдання;
  • які проєкти реалізовуються пластунами;
  • яка роль дорослих;
  • як Пласт змінює життя кожного;
  • як цінності організації впливають на національну свідомість українців та формування повновартісних громадян.

Гутірки проводили досвідчені експерти-пластуни з багаторічним досвідом роботи з дітьми та організації заходів, на яких учасники отримали корисні теоретичні та практичні навички майбутнього пластування.

Увечері першого дня вишколу учасники мали нагоду долучитися до пластової ватри, де всі дружно співали пісні та мали нагоду особисто зустрітися із заступником голови Київської обласної військової (державної) адміністрації Віталієм Власюком.

По закінченню другого дня учасники написали заяви вступу до Національної скаутської організації України “Пласт” і подались на наступні вишколи для виховників!

Після насиченого тренінгу для  волонтерів майбутні виховними поверталися у свої громади вмотивованими та зарядженими енергією з бажанням пластувати, ставати виховниками та створювати осередки у своїх містах, селищах та селах!