Сьогодні вийшов друком черговий номер нашої газети “Нова доба”! Це свіжий випуск, що містить актуальні новини, цікаві статті та розповіді з різних сфер життя. В нашому новому номері ви знайдете матеріали про події, що відбуваються у нашому регіоні – Київщині, у столиціта світі. Ми зосередилися на головних новинах, політичних розвитках, економічних тенденціях та культурних подіях. Ми впевнені, що кожен з вас знайде щось захоплююче і корисне на сторінках нашої газети. Наша мета – надавати вам якісну інформацію, яка допоможе вам бути в курсі подій і розширити свій світогляд.

Запрошуємо всіх вас відвідати наш сайт, де ви можете знайти електронну версію нового номера газети “Нова доба” тут :

Ви також можете підписати друковану версію у відділеннях “Укрпошти” вашому регіоні.

Дякуємо вам за вашу підтримку та інтерес до нашої газети. Ми цінуємо вашу довіру і зобов’язуємося продовжувати надавати вам якісну інформацію, що стане надійним джерелом новин та знань.

Фішкою цього номеру: кросворд “Фейк під носом”. Цей цікавий кросворд створений у співпраці з громадською організацією “ШоТам”, яка присвячена боротьбі з дезінформацією та фейками.

Кросворд “Фейк під носом” містить різноманітні загадки та завдання, які стосуються розпізнавання фейків, аналізу інформації та критичного мислення. Це цікавий спосіб провести час, розважитися та одночасно покращити свої навички розпізнавання достовірної інформації.

Ми хотіли б висловити щиру подяку громадській організації “ШоТам” за їхню важливу роботу у популяризації медійної грамотності та боротьбі з дезінформацією. Спільно ми надаємо читачам можливість не лише отримувати достовірну інформацію, але й активно працювати над розвитком своїх навичок критичного мислення.

Не пропустіть цей захоплюючий кросворд “Фейк під носом” у новому номері газети “Нова доба”. перешліть його до своїх друзів та родичів, і разом вирушайте у цю захоплюючу гру, яка допоможе вам підвищити рівень своєї медійної грамотності. Плюс до того, “Шотам” проводить цікавий конкурс для тих, хто відгадає кросворд.

Ще раз дякуємо вам за вашу підтримку, і ми сподіваємося, що новий номер газети “Нова доба” разом з кросвордом “Фейк під носом” принесе вам задоволення та користь!

З найкращими побажаннями, Команда газети “Нова доба”