На вихідних, у Дніпровському районі столиці відбувся благодійний аукціон у підтримку наших Військових, який зібрав людей з різних куточків української столиці та надав можливість киянам не лише зібрати кошти для допомоги нашій Армії, конкретному підрозділу, але й придбати ексклюзивні вироби майстрів народної творчості та армійські трофеї, передані бійцями з передової.

Сергій Артеменко. Фото: Олег Спорников

Організаторами цього заходу виступили депутат Київради – Сергій Артеменко та громадські організації та шкільні заклади київського лівобережжя: ГО «Наш Дім Дніпровський» Юлії Пономаренко,  Асоціація  волонтерів України – Олени Білявської,  ГО «Життєдайна сила» Галини Твердун, Фундація «Чинність закону» – Олега Спорникова, Асоціація « CHILD.UA», ГО «Потужна сила нація» Лії Метревелі, Школи Дніпровського району м. Києва: СШ 234, СШ 246, СШ 98, СЗШ 184, СЗШ 224, СЮТ, клуб «Райдуга», все відбувалося у столичному парку «Аврора», що на вул. Стальського 19.

Юлія Пономаренко (праворуч) та Олена Білявська

У парку, були виставлені намети, у яких школярі Дніпровського району повиставляли свою продукцію аби кожен бажаючий міг собі щось придбати, і таким чином допомогти організаторам купити для наших бійців дрон «Мавік» та інше необхідне на передовій – спорядження. Головна мета цього аукціону була зібрати 200 000 гривень ( і наперед скажу, організатори її досягли – О.С.). На гостей заходу чекали неповторні враження та незабутні моменти. У парку виступали народні хорові колективи, а запальними танцями порадувала танцювальна студія «Papa Dance».

Papa Dance

Пізніше, розпочався власне сам аукціон, у якому брали участь біля 60 учасників. Розігрувались лоти, які мали й історичну та емоційну цінність, адже кожен з них був свідком подвигів та жертовності наших солдатів на фронті. Тут можна було знайти різні предмети, починаючи від шоломів і, закінчуючи знаряддям від бойової техніки, такими як тубуси для транспортування переносного протитанкового ракетного комплексу. Ці тубуси волонтерам передали прямо з фронту. Військові додають, що передали цей лот на аукціон після того, як «відпрацювали з них по російських танках».

Гурт “Клей Угрюмого”

Організатори подбали про гостей усіма можливими способами. На столах були розставлені смаколики та напої, від ресторану «Green garden», які були вишукано підібрані до атмосфери заходу, яка формувалась поперек війні й крові. Всі присутні могли насолодитися смачною їжею та погодувати свою цікавість й новими знайомствами. Сам захід, який вели відомі хлопці з гурту «Клей Угрюмого», був і веселим і сумним водночас, але відбувся в атмосфері важливості тієї мети, яку ставили перед собою організатори.

Торги були вельми жвавими, серед лотів були і справжні шедеври, наприклад картина надана організаторам – художником – Сергієм Сметанкіним, із Слов’янська, видатним митцем сучасності, талант якого визнали не лише на рідній Донеччині, але і далеко за її межами. Картину купив Киянин, за 20 тисяч гривень.

Зрештою, зібрано було понад 200 000 гривень, це дозволить не лише купити на фронт новий «Мавік», але й поремонтувати підбитий раніше.

Таким чином, завершився благодійний аукціон. Цей захід не лише нагадав нам про важливість солідарності та підтримки, але й показав, що сила нашого народу полягає в єдності. Кожен присутній став часткою великої місії, щоб забезпечити наших Військових найкращими умовами та засобами для виконання їхнього благородного завдання – звільнення України від рашистів.