Внаслідок нічної атаки ракетами та дронами на Київську область дістали поранення двоє людей, зокрема дитина, також зафіксовані руйнування приватних будинків та автівок. Повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко в Telegram

Зокрема він заявив:  “Внаслідок падіння уламків поранено дві людини, у тому числі дитину. Дорослий госпіталізований до лікарні та прооперований, загроз його життю немає.

Через падіння уламків пошкоджено 5 приватних будинків. У 3 будинках пошкодження незначні – вибиті вікна, посічені фасади. У 2 – виникли пожежі, вони ліквідовані”. 

Орім того, уламками пошкоджено декілька автівок, а також вікна в одному з офісних приміщень. У 2 районах області – декілька займань трав’яної та лісової підстилки.

Офіс генпрокурора уточнює, що внаслідок обстрілу поранені 11-річна дитина та 68-річний чоловік.

Натомість: начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов повідомив, що цієї ночі правоохоронці отримали від громади понад 32 повідомлень про проліт повітряних об’єктів. 

Всього пошкоджено 5 житлових будинків. В одному із районів області внаслідок атаки в одній із садиб понівечено два авто. Ще в одному із районів в результаті удару сталось загоряння дачного будинку, пожежу вдалася вчасно локалізувати.