З травня цього року учасниками програми стали 294 українські родини. Доступні кредити на придбання власного житла в рамках єОселі їм видали банки партнери – Ощадбанк, Укргазбанк, Скай банк та Глобус банк. Цього тижня кредитування за програмою відновилося і у Приватбанку. 

Загалом в рамках програми доступного іпотечного кредитування єОселя 1254 родини отримали кредити на загальну суму майже 1,69 млрд грн. Більшість позичальників — військовослужбовці ЗСУ за контрактом та правоохоронці – 1019. Крім них, програмою скористались 113 медиків, 105 педагогів та 17 науковців.  

Програма продовжує свою роботу завдяки залученню додаткових коштів на відкритому фінансовому ринку. “Укрфінжитло” спільно з Урядом працюють для збільшення обсягів фінансування єОселі.

Нагадаємо, державна програма доступного іпотечного кредитування єОселя стартувала у жовтні минулого року. Наразі заявку на отримання кредиту для придбання житла за пільговою ставкою 3% можуть подати військовослужбовці ЗСУ за контрактом, педагоги, медики та науковці, які працюють в закладах державної та комунальної форм власності. Програма поширюється на всю територію України, крім тимчасово окупованої та зон проведення бойових дій. Реалізують єОселю компанія “Укрфінжитло” спільно з Мінекономіки, Мінцифрою та Дією.