Український ветеранський фонд Мінветеранів розширює можливості захисників і захисниць спільно з компанією Uklon. Нові проєкти стануть можливими завдяки укладанню Меморандуму про співпрацю. У пріоритеті — робота над новими можливостями для ветеранів, зокрема і у сервісі Uklon. 

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Задоволення потреб ветеранів та їхніх родин — це системна робота команди Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Однією з умов успіху на шляху до результату є пошук точок дотику з ціннісними компаніями.

“Наш пріоритет — це військові, які захищають країну. Важливо розуміти, що вдячність за захист нас з вами має бути дієвою та різнорівневою. Тому ми плідно співпрацюємо з компанією Uklon. Вдячність — повинна бути вчасною”, — каже Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

У фокусі співпраці — робота над новими можливостями для ветеранів, зокрема і у Uklon.  Співзасновник компанії Дмитро Дубровський, який також став амбасадором Українського ветеранського фонду, коментує:

“Наш обовʼязок, як бізнесу, робити все, щоб українські ветерани були максимально захищені та отримували неймовірну підтримку на шляху реінтеграції в нове українське суспільство.  Закликаю весь український бізнес підтримувати, допомагати та боротися — разом з ветеранами та для ветеранів” — говорить Дмитро Дубровський

Український ветеранський фонд Мінветеранів — партнер Uklon серед ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Установи вже мають досвід реалізації спільного проєкту. Зокрема, у квітні цього року Uklon запустив клас “Інклюзивний”. Ветерани, бійці та всі користувачі крісел колісних у Києві та передмісті можуть безперешкодно пересуватися на спеціально оснащених авто.

Гідне ставлення та недискримінація, зокрема щодо ветеранів і їхніх родин — ті базові підходи, якими вже послуговуються команди у своїй роботі. Разом робимо сильних сильнішими.