Музика, унікальні речі на продаж та можливість допомогти пораненим захисникам. Все це об’єднав благодійний концерт “Нове життя”, що відбувся 1 липня у Київській Малій опері. Завдяки заходу вдалося зібрати майже 80 тис. грн на лікування бійців бригади “Азов” та 3-ї ОШБр.

Для гостей співав гурт “YURA ZVONAR”, також були виступи “SHYMAN”, “МеланхОліді” та “TAYNA”.

“Ми не випадково назвали цей концерт “Нове життя”, адже для всіх нас воно вже не буде таким, як колись. А надто для захисників і захисниць, які втрачали близьких, здоров’я, дім, але не здавалися. Яким буде нове життя залежить і від нас. Тому взаємна допомога та підтримка дуже важливі”, – розповів перед виступом Юрій Звонар, команда якого вже понад рік активно підтримує захисників, бере участь у благодійних заходах для військових.

Усі, хто прийшов до Малої опери, могли долучитися  і до благодійного аукціону, який провів гуморист Василь Байдак. Лотами стали роботи, відомі навіть за межами України.

Зокрема це ексклюзивні світлини “Очі Азова” з автографами захисників – від екскерівника пресслужби полку “Азов” Дмитра Козацького з позивним “Орест”. Розписані тубуси метального заряду від художниці Ірини Камінської. А також збірка поезії та намисто Валерії “Нави” Суботіної – звільненої з полону пресофіцерки полку “Азов”.

Саме намисто від Валерії стало найдорожчим лотом. Його вдалося продати за 25 тис. грн. 

“Це намисто особливе. Коли я пішла на “Азовсталь”, воно було єдиним, що я взяла з дому! І саме у ньому мене сфотографував Орест на “Азовсталі”. Але потім ворог забрав його у мене. Цей лот – єдиний аналог. Його подарувала майстриня Олександра Герасимова, коли я повернулася з полону. Я впевнена, що воно принесе надію, добро та енергію людині, яка стала новим власником! А кошти за нього підуть на лікування наших захисників!” – поділилася Валерія “Нава” Суботіна.

Співорганізатором благодійного заходу став фонд “YOUkraine”, який системно підтримує армію і з початку заснування вже надав військовим допомоги на суму близько 40 мільйонів гривень.

«Ми маємо не тільки допомагати військовим, які захищають нас на фронті, але і підтримувати тих, хто повернувся, хто потребує лікування та реабілітації. Тому 100% зібраних під час концерту коштів отримає Патронатна служба “Азову”, яка займається супроводом, допомогою пораненим та піклуванням про родини загиблих захисників», – розповіла засновниця фонду “YOUkraine” Анна Мурашенко.