З початку повномасштабного вторгнення рф, окупації Київщини, багато наших співвітчизників мобілізувалися до лав ЗСУ та Сил Оборони. Це війна і щодня ми втрачаємо кращих синів та дочок України. 

Внаслідок цього батьки втрачають своїх дітей, діти стають сиротами, а дружини вдовами. Їхні родини віддали найдорогоцінніше за свободу та звільнення рідного краю від ворога. Ми завжди маємо пам’ятати героїзм наших воїнів та біль їх рідних.

З цією метою волонтери благодійного фонду “Fenyx Group”, на запрошення ГО “Гостомельський фонд “МРІЯ” завітали з допомогою для родин загиблих Героїв з Гостомеля. Волонтери підготували та передали 40 гуманітарних боксів з продуктами харчування, гігієною та солодощами. 

“Дорогі друзі, я дякую Вам що прийшли сьогодні. Ваше горе і втрата – це наш спільний біль. Не можу підібрати правильні слова, але те що зробили Ваші рідні для нас та країни – це неоціненно” — звернулася до родин Голова ГО “Гостомельський фонд “МРІЯ”, Ірина Романченко

“Сьогодні ми хочемо подякувати вам та вашим рідним за хоробрість та мужність. Ми не залишимо вас у біді. Це наша перша зустріч, але ми продовжуватимемо підтримувати ваші родини. Ми пам’ятаємо про вас та ваш біль” — волонтерка БФ “Fenyx Group”, Анастасія

На жаль, ці сім’ї не отримують достатньої уваги та допомоги. Родини були розчулені, що їх не забувають, підтримують та розділяють їхню втрату.

“Ми дуже дякуємо благодійниками за допомогу. За підтримку, за те що не забуваєте що наші діти, наші герої там. Вони віддають свої життя за нас, за Батьківщину. Добре, що є такі фонди які підтримують наші родини”  —  подякувала за допомогу мати загиблого Героя, Раїса Михайлівна

Благодійний Фонд «FENYX GROUP» був заснований в 2020 році. До повномасштабного вторгнення фонд опікувався допомогою дітям-сиротам та дітям з вразливих категорій населення. З 24 лютого 2022 року команда фонду кинула всі зусилля для допомоги нашим захисникам та постраждалому населенню.