Дворічна праця активістів громадської оргганізації «Старий Дніпро» над книгою «Затоплений рай: Андруші у спогадах та документах» нарешті успішно завершена. Вона вийшла друком у видавництві «Український пріоритет». Автором-упорядником є професійний журналіст Микола Михняк.

В книзі представлені спогади, документи та світлини про село Андруші та його мешканців з 20-х років минулого століття до 1970-го року – часу масового переселення їх до мікрорайону Нові Андруші в Переяславі.

17 жовтня у Переяславському педагогічному університеті під час VІІ Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання» вперше представили видання загалу.  До бібліотеки Національної спілки краєзнавців України автор передав екземпляр книги. 

Всі охочі можуть придбати згадане видання, яке, до слова, є першим із започаткованої серії «Затоплені села Переяславщини». Авторський колектив має сподівання, що книга сподобається, а виручені від продажі кошти підуть на чергові видання про затоплені села Підсінне, В’юнище, Козинці, Трахтемирів, Городище та Комарівку.