10 тисяч українських родин зможуть придбати власне житло за програмою вже до кінця цього року. Такий показник закладено в фінансовий план “Укрфінжитла”.

“Ми вже знайшли фінансовий ресурс ще на додаткові 5-6 тисяч угод”, – коментує голова правління компанії Євген Мецгер. За його словами, компанія спільно з урядом продовжує працювати над пошуком додаткових джерел фінансування єОселі, аби якомога більше українських родин змогли отримати доступну іпотеку.

У той же час, протягом червня майже півтисячі родин отримали змогу придбати власне житло. Загальна сума виданих кредитів перевищила 722 млн грн. “Червень став рекордним місяцем єОселі – доступні кредити на власне житло отримало найбільше родин від моменту старту програми. Вже в липні ми очікуємо отримати ще кращі показники”, – додає Мецгер. 

Нагадаємо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя запрацювала в Україні з жовтня минулого року. За цей час 1910 родин отримали доступну іпотеку та придбали власне житло на суму понад 2,6 млрд грн.