Місто Фастів стало членом Альянсу міст Шовкового Шляху, долучившись до ініціативи під час саміту «Один пояс – Один шлях», який проходив нещодавно в місті Чжанцзяцзе (КНР).

У саміті взяли участь міста країн Східної Європи, зокрема, Литви, Болгарії, Румунії, Молдови, були представники з Німеччини, Італії, а також центральної та південно-східної Азії і Австралії, а також з України.

Під час кількох платформ, які діяли на саміті, відпрацьовувалися питання інвестицій, взаємодії міст та напрацювання горизонтальних зв’язків, окремо розглядалося питання глобальної комерції. Мер Фастова Михайло Нетяжук презентував проект створення промислово-логістичного кластера з метою місцевого економічного розвитку міста Фастова.

Крім того, Михайло Нетяжук відвідав район Фуянг, де успішно функціонує чотири індустріальних парки, інноваційна зона та центр розвитку бізнесу. Цей регіон особливо цінний в плані вивчення успішного досвіду розвитку бізнесу та налагодження бізнес-стосунків між Фастовом та регіоном Фуянг.