З 1 серпня запрацювала масова іпотека єОселя для ветеранів, учасників бойових дій та всіх українців, хто не має у власності житла, більшого за 52,5 кв.м на одного плюс 21 кв.м на кожного наступного члена сімʼї. Вчора перший кредит в рамках нового етапу програми доступного іпотечного кредитування з процентною ставкою 7% видав Ощадбанк.

Першими позичальниками єОселі під 7% стала сім’я з Чернігова. Вони не мали власного житла і придбали за програмою однокімнатну квартиру в новобудові, введеній в експлуатацію минулого року.

Протягом липня за програмою єОселя видано найбільшу кількість кредитів з початку роботи – 571 на 843 мільйони гривень.

Нагадуємо, державна програма доступної іпотеки працює як на вторинному, так і на первинному ринках нерухомості. Зокрема, в будинках, що зводяться, придбано вже 9 квартир у Києві, Київській та Львівській областях.

Загалом в рамках єОселі власне житло придбала 2271 родина. Загальна сума виданих кредитів перевищує 3,1 млрд грн. Найбільше серед учасників програми військових та силовиків — 1730. Також іпотеки на придбання власного житла отримали 254 педагоги, 233 медики та 32 науковці.