Платформа пам’яті Меморіал та Музей Майдану запрошує 22 серпня о 18:30 до Інфоцентру Музею Майдану на показ документального фільму
“Або ми. Або вони” про майданівця та українського воїна-добровольця Дениса Антіпова. Він загинув, захищаючи Україну, 11 травня 2022 року біля села Довгеньке на Харківщині

(на кавер-фото: Пам’ятник Воїна Переяславщини, які загинули за Україну. Скульптор: О. Микитенко (2019р.). Фото: Олег Спорников)

Денис Антіпов мав активну громадянську та життєву позицію, постійно здобував знання, провадив власну ветеранську справу та викладав корейську мову в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. 

Чоловік брав активну участь у патріотичних акціях на захист української мови. 

У листопаді 2013-го був одним із перших хто вийшов на Євромайдан. Згодом пішов добровольцем до 81-ї аеромобільної бригади, де здійснював аеророзвідку безпілотними літальними апаратами. Виконував бойові завдання під Донецьким аеропортом, на промзоні Авдіївки, на Світлодарській дузі.

Після повномасштабного вторгнення росії знову став на захист країни. Загинув неподалік села Довгеньке Ізюмського району Харківської області. Тоді українських воїнів окупанти обстріляли з танків та артилерії. 

На показ фільму в Інфоцентрі Музею Майдану зберуться рідні та друзі Дениса Антіпова, щоб розповісти історію його життя та вшанувати пам’ять полеглого воїна.

Про ідею та процес створення документальної стрічки розповість авторка фільму Діана Жвінкліс (платформа пам’яті “Меморіал”).

Гості:

  • Геннадій та Марія Антіпови – батьки Дениса Антіпова;
  • Олег Слабоспицький – друг Дениса Антіпова, член правління Національного українського молодіжного об’єднання (НУМО); 
  • Андрій Мацьків – друг Дениса Антіпова, офіцер Збройних сил України, краєзнавець, військово-історичний реконструктор;
  • Діана Жвінкліс – авторка фільму “Або ми, або вони”, документалістка платформи пам’яті “Меморіал”.

Модеруватиме розмову Юлія Пішта – волонтерка, громадська активістка, співробітниця Національного музею Революції Гідності.

Коли: 22 серпня о 18:30

Де: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану (майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок, 2-й поверх).

Найближче укриття – підземний перехід та станція метро “Майдан Незалежності”.

Тривалість заходу: 1,5 години.

Вхід вільний за попередньоюреєстрацією.

▶Також дивіться трансляцію заходу на фейсбук-сторінці Музею Майдану та Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану.