Без газу залишилися 200 споживачів. Про це повідомляє Міністерство енергетики. У Київській області пошкоджено газорегулювальний пункт, через що від газопостачання відключені мешканці багатоквартирних будинків в одному з населених пунктів. Наразі ремонтні роботи тривають. 

Ситуація в регіонах  Через воєнні дії частина споживачів у Донецьку, Запоріжжі, Херсоні, Сумах, Чернігів залишаються без електропостачання. Проте на Харківщині енергетики відновили світло для близько 100 споживачів, у тому числі тих, хто очікує на підключення з початку повномасштабного вторгнення. У Херсоні приблизно 8 тисяч споживачів залишаються знеструмленими. Енергетики активно працюють над відновленням електропостачання, але ремонтні роботи ускладнюються через обстріли.

Тим часом у Вінницькій області з технологічних причин відключалася повітряна лінія 110 кВ, що призвело до короткочасного знеструмлення двох підстанцій 110 кВ та відповідно відключення 22 тисяч споживачів. Усі заживлені. У місті Дніпро з технологічних причин відключена повітряна лінія 10 кВ, знеструмлені близько 2 тисяч споживачів. Роботи з відновлення постачання електроенергії тривають. Нагадаємо, “Коментарі” писали, що у компанії “Київводоканал” зробили важливу заяву щодо свідчень лічильників для мешканців української столиці – можна вносити свідчення вже з 10 вересня.