Українці – народ з багатою історією та глибокими коріннями, і однією з головних рис цього народу є його здатність гуртуватися під час важких іспитів, зокрема, під час війни. Спільні зусилля українців з різних куточків світу мають надзвичайно важливе значення в нинішньому часі, коли Україна стикається з викликами та загрозами з боку ерефії.

По-перше, важливо підкреслити, що українці мають глибоке історичне співпереживання та родинні зв’язки, які сполучають їх як на території України, так і по всьому світу. Українська діаспора є невід’ємною частиною української національної ідентичності, і важливою частиною цієї діаспори є – Світовий конгрес українців. Ця організація об’єднує українців із різних країн, де вони проживають та їхня підтримка надзвичайно важлива, особливо зараз… у часи війни.

Світовий конгрес українців, який об’єднує 20 мільйонів українців по всьому світу, нині активно збирає кошти задля закупівлі за кордоном необхідної військової техніки для Українських збройних сил. Це включає в себе важливу роботу з забезпеченням українських військових сучасним озброєнням та обладнанням, що дозволяє зберігати безпеку та суверенітет України у складних геополітичних умовах. Така підтримка є конкретним проявом об’єднаної громадської сили українців з усього світу та важливим фактором в українській боротьбі за свободу і незалежність.

Президент Світового конгресу українців – Павло Грод (праворуч) і Командувач Сил тероборони України – Ігор Танцюра. Фото: Олег Спорников

Важливо пам’ятати, що гуртування українців усередині та поза межами України відіграє роль не лише у справі війни, але й у підтримці культурних і освітніх ініціатив, зміцненні національної ідентичності та розвитку спільних цінностей. Спільна робота українців з усього світу створює платформу для обміну досвідом та ідеями, а також сприяє зміцненню українського голосу на міжнародній арені.

Українці, незалежно від того, де вони проживають, об’єднані бажанням підтримувати рідну країну у часи випробувань. Спільна робота та підтримка, надана Світовим конгресом українців, стає важливим фактором в забезпеченні миру, стабільності та незалежності України. А найголовніше громадське єднання українців – стає важливішим фактором нашої Перемоги! Кожен, у кожній країні – За Україну!

Підкреслюючи важливість єдності та підтримки українців зі всього світу, Президент Світового Конгресу Українців, Павло Грод, зробив важливий крок у сприянні обороноздатності України. Він особисто передав командувачу сил тероборони України, Ігорю Танцюрі, значну кількість військової техніки та обладнання, яке є необхідним для захисту та відновлення країни.

Конкретно, цей спот включав у себе передачу 15 бронетранспортерів FV432 та 10 відновлених вантажівок ГАЗ 66. Це не лише демонструє рішучість української громади з усього світу, але й конкретно допомагає зміцнити обороноздатність України, аби вона могла відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність.

Британський БТР – FV432/ Фото: Олег Спорников

У планах світового Конгресу українців – продовжувати збирати кошти та допомагати Україні ще й летальною зброєю, медикаментами, обладнанням, амуніцією

Цей акт української Єдності – є прикладом того, як українці здатні об’єднати свої зусилля та ресурси для підтримки своєї країни, навіть коли вони перебувають далеко від рідного дому. Важливість ролі діаспори в підтримці України в усіх її випробуваннях та боротьбі за свободу та суверенітет – важко переоцінити.

Редакція газети “Нова Доба”, – дякує Світовому Конгресу Українців за підтримку наших Збройних Сил.

Слава Україні!

Ми також дякуємо Агенції UKComm за організацію репортажу. Разом до Перемоги!

Олег Спорников

фото автора