Київська обласна рада ухвалила рішення про виділення підприємствам теплопостачання Київської області понад 21 мільйона гривень для поповнення обігових коштів та забезпечення стабільного постачання тепла та гарячої води.
Про це повідомляє Громадське.

«Обласні депутати спрямували кошти зокрема КП «Бородянкатепловодопостач» (4,1 млн грн), КП «Кагарликтепломережа» (0,63 млн грн), КП «Києво-Святошинська тепломережа» (6,6 млн грн), КП «Тетіївтепломережа» (3,58 млн грн), КП «Переяслав-Хмельницька тепломережа» (6,6 млн грн)», — повідомляють у Нафтогазі.

У  Нафтогазі також зазначають, що таке рішення сприятиме поновленню гарячого водопостачання та опалення у низці районів області.

Напередодні у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг повідомили, що планують враховувати якість послуг теплопостачання при встановленні тарифів.

Раніше глава Нафтогазу Андрій Коболєв заявив, що централізоване постачання гарячої води та опалення в Україні є нерентабельним.

Нагадаємо, тарифи на опалення мають зрости на 16% починаючи з 1 грудня.

Зазначимо, що напередодні стало відомо, що однією з умов продовження Міжнародним валютним фондом співпраці з Україною є підвищення тарифів на опалення для населення до рівня, який би відображав підвищення цін на газ.