Центральна районна лікарня Вишгорода працює 24\7 та є опорною в регіоні. На початку повномасштабного вторгнення лікарня стала укриттям та прихистком для місцевих мешканців. Тут надаються різноманітні медичні послуги, діагностика та лікування.

 

«Коли ми тільки почали говорити з благодійниками про потреби, я одразу акцентувала увагу на рентгені C- арка, він був дуже потрібний нам. В результаті ми отримали C-арку, високоякісний апарат ШВЛ та цисто-резектоскопічну стійку, загальною вартістю майже 7 млн гривень. Дуже дякуємо благодійниками та відповідальному бізнесу за підтримку нашої лікарні».

— ділиться враженнями Наталія Шилан, Генеральний директор КНП «Вишгородська ЦРЛ»


Громада смт Іванків однією з перших відчула на собі жахи війни та окупації. За лічені години ворожі війська окупували населений пункт, в селищі панував страх та хаос. Але, не дивлячись на це, Іванківська центральна районна лікарня стала місцем сили та прихистку для місцевих мешканців. Довгих 36 днів Іванків перебував під ворожою окупацією, але завдяки колективу лікарні заклад не припиняв свою роботу ні на хвилину й надавав медичні послуги, навіть під обстрілами. 

«З 24 лютого 2022 року ми щоденно працюємо для місцевих мешканців та ЗСУ. Під час окупації в лікарні надавався весь спектр медичних послуг, від лікування хронічних хвороб до пологів та хірургічних операцій. Від імені колективу лікарні, я хочу подякувати БФ «БЛАГОМАЙ» та компанії «Монделіс Україна» за надане обладнання для нашої лікарні»

— подякувала Лариса Цуп, керівник Іванківської центральної районної лікарні

«Наша компанія продовжує допомогу медичним закладам країни. Це особливо важливо для мешканців Вишгородського району, які пережили окупацію та, як і всі українці зараз, зазнають агресії від ворога. Ми прислухаємося до проблем і побажань громади та продовжуємо допомагати»

— заявив Кудрик Олександр, директор фабрики «Чіпси Люкс» компанії «Монделіс Україна»

Благодійники придбали для Іванкова апарат ШВЛ високого класу та дві сучасних операційних лампи на загальну суму 2 мільйони 300 тисяч гривень. Отримане медичне обладнання дозволить лікарні покращити якість послуг та вже активно використовується за призначенням.

«Сьогодні в рамках діяльності проєкту «Нові лікарні» ми передали медичне обладнання на суму понад 10 мільйонів гривень для лікарень Вишгорода та Іванкова. Ця допомога суттєво збільшила можливості та якість надання медичних послуг для місцевих мешканців. Дякую нашим партнерам за фінансову підтримку проєкту»

— Костянтин Голубятніков, співзасновник БФ «БЛАГОМАЙ»

ДОВІДКА “НОВОЇ ДОБИ” – БФ «БЛАГОМАЙ» – це благодійна організація, що працює над створенням позитивних життєвих змін для дітей та молоді. Місія фонду – розширювати можливості та надавати захист дітям із вразливих груп населення, сприяючи їхньому гармонійному розвитку та самореалізації.