Відтепер господарі собак, гуляючи зі своїми домашніми улюбленцями на вулиці, у місцях скупчення людей, у транспорті повинні тримати тварин не лише на короткому повідку, в наморднику, зі страховим полісом, а й з індивідуальним жетоном. Ці та інші нововведення були внесені депутатами міськради до Правил утримання тварини у місті Біла Церква, повідомляє сайт 04563.

Як акцентує прес-служба Білоцерківської міськради, зміни полягають ще в тому, що ідентифікацію тварин  проводитимуть у ветеринарних лікарнях державними або приватними ветеринарними лікарями. Сама ідентифікація передбачає введення під шкіру транспондера (мікрочіпу) й видачу жетону з індивідуальним номером та QR кодом (з інформацією про електронну сторінку тварини). Ідентифікація тварин може проводитись безпосередньо за місцем проживання (реєстрації) власника.

Крім того, під час реєстрації тварини її власнику видаватимуть не лише картку реєстрації, а й індивідуальний жетон, де вказуватиметься реєстраційний номер тварини (ідентифікаційний номер мікрочіпу).

Відтепер вигулювати  та виводити собак за межі помешкання чи садиби без індивідуального жетону у Білій Церкві –заборонено.

Контролюватиме дотримання цих правил буде Національна поліція, Держпродспоживслужба Білої Церкви, інспекція з благоустрою, органи самоорганізації населення, громадські інспектори та організації, статутною метою яких є захист тварин і Муніципальна варта.