Працівники Управління поліції охорони Київщини та територіальних підрозділів області склади заліки із функціональної, загальнопрофільної, тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки.

Впродовж 10 днів працівники поліції охорони Київщини проходили перевірку рівня службової підготовленості. Знання та спеціальні навички перевірялися шляхом тестування, виконання вправ з фізичної підготовки, володіння прийомами самозахисту, виконання нормативів зі стрільби, а також за підсумками розв’язання ситуаційних завдань.  
Фото надане прес-службою поліції охорони
 
“Професійна підготовка має надзвичайно велике значення для працівників будь-якої сфери діяльності. Поліцейські та цивільні охоронці не є включенням. Їм потрібно приділяти якнайбільше уваги на підготовку та самовдосконалення сил та навичок у своїй діяльності. Адже від них залежить безпека громадян”, – наголосив начальник Управління поліції охорони Київщини Аркадій Шахматов.
 
Під час тестування перевірялись знання нормативно-правових актів, тактико-технічних характеристик зброї, правомірності її застосування і використання, заходів безпеки при поводженні зі зброєю. Крім того, всі бійці виконували завдання з фізичної, вогневої підготовки. До складу перевірки також входили вміння володіти прийомами самооборони та біг на 100 метрів і на 3 кілометри. 
Відповідна перевірка серед поліцейських охорони відбувається щорічно, у підсумку якої боєць має підтвердити свій рівень знань, бойової готовності та закріплення зброї.