За оновленою інформацією станом на 18:00, унаслідок ранкової ракетної атаки росіян пошкоджений 21 приватний будинок та понад 20 транспортних засобів. Про це повідомив начальник КОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що в домогосподарствах через падіння уламків вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи, фасади. Мешканцям будинків надається вся необхідна допомога. Крім того, триває збір інформації щодо потреби в будматеріалах, щоб невідкладно надавати їх людям для оперативного відновлення житла.

У результаті атаки постраждали три людини. Усі госпіталізовані до медзакладів із різними травмами середнього ступеня важкості. Постраждалим надається вся необхідна медична допомога.

Влучань в об’єкти критичної або житлової інфраструктури не зафіксовано. Водночас, падіння уламків спричинило пожежі на низці підприємств області. Це підприємства продуктової та будівельної груп, підприємство, яке виробляє вентиляційне обладнання. 

Пошкоджена будівля професійно-технічного навчального закладу, вибиті вікна. Під час тривоги 160 учнів та 35 дорослих перебували в укритті, тому ніхто не постраждав. 

Падіння уламків також зафіксовані на території одного з медичних закладів області та національного парку «Межигір’я».

Оперативні служби продовжують роботу з ліквідації наслідків ворожої атаки.