Правоохоронці вилучили автомати, магазини до автоматичної зброї, револьвер, нарізну та гладкоствольну мисливську зброю та інше військове спорядження.

У Київській області викрито військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), який організував у себе склад зброї та боєприпасів. Про це у Telegram повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.

У квартирі порушника праведно 22 обшуки. Відповідні заходи організували у господарчих будівлях та автомобілі.

Вилучено правоохоронцями було автомати, магазини до автоматичної зброї, револьвер, нарізну та гладкоствольну мисливську зброю. Окрім того, знайшли й понад 6500 набоїв різного калібру, 35 гранат, міну, запали, тепловізор, тротилову шашку, ножі, протитанкову керовану ракету та інше військове спорядження.

Чоловіка затримали. Суд обрав вже йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час, але представники прокуратури не погодилися та мають намір оскаржити постанову.

Встановлюються канали надходження зброї та інші особи, причетні до вказаного правопорушення. Слідчі проводять відповідні заходи.