Платформа пам’яті Меморіал запрошує вас на презентацію документального фільму “Зоряна” про Наталію Стребкову. Наталія ніколи не мріяла про військову кар’єру. Вона була відомою в Полтаві перукаркою, але доля пов’язала її з полком “Азов”. Після початку повномасштабного вторгнення вона разом із чоловіком захищала Маріуполь. Тричі могла виїхати з окупованого міста, але вирішила залишатися там до останнього подиху.

Побачити фільм за участі знімальної групи та побратимів Наталії можна 2 жовтня, о 18:00 у кінотеатр “Ліра”, за адресою вулиця Велика Житомирська, 40, за попередньої реєстраціїhttp://surl.li/lomms

Будемо дуже раді бачити команду вашого медіа. Також будемо вдячні за розміщення інформації про показ на вашому сайті та сторінках у соцмережах.

Версія тексту для сайту:

Зоряна. Платформа пам’яті Меморіал запрошує на показ документального фільму про загиблу військову Наталію Стребкову

Документальний фільм, створений платформою пам’яті Меморіал, розповідає про Наталію Стребкову з позивним Зоряна, яка загинула 15 квітня 2022 року під час бомбардування заводу “Азовсталь”.

Наталія Стребкова ніколи не мріяла про військову кар’єру. Вона була відомою в Полтаві перукаркою, але доля пов’язала її з полком «Азов». Після початку повномасштабного вторгнення вона разом із чоловіком захищала Маріуполь. Тричі могла виїхати з окупованого міста, але вирішила залишатися там до останнього подиху.

“Наталка ніколи не могла сидіти без діла і тому вона швидко знайшла собі роботу в Маріуполі. Але так сталося, що салон, в який вона влаштувалася, був неподалік від бази “азовців”. Багато військових приходили туди поголитись, підстригтись. Інколи про переживання моїх бійців Наталка знала більше, ніж я”, – згадує чоловік загиблої Олексій Стребков, який є дійсним бійцем “Азову”. 

За якийсь час Наталія звільнилася з перукарні і влаштувалася діловодом у військову частину 3057.

Платформа пам’яті Меморіал запрошує на допрем’єрний показ у Полтаві. Побачити фільм за участі знімальної групи та побратимів Наталії можна 2 жовтня, о 18:00 у кінотеатр “Ліра”, за адресою вулиця Велика Житомирська, 40, за попередньої реєстрації.

“Цей фільм про силу духу, рішучість та відданість своїм ідеалам, цінностям, близьким. Це історія про жінку, яка до 2014 року боялася всього, що пов’язано з війною, а потім вона опинилася в самому пеклі й щоразу туди поверталася, задля своїх, задля перемоги. Так Наталя перетворилася на сталь”, – каже авторка фільму Олена Жилун.

Також показ відбудеться у Києві 2 жовтня в кінотеатрі “Ліра”, за адресою вулиця Велика Житомирська, 40.

Документальні фільми платформа пам’яті Меморіал

Ця стрічка одна з серії документальних фільмів платформи пам’яті Меморіал, які покликані зберегти пам’ять про вбитих у війні. Інші стрічки ви можете переглянути на YouTube-каналі Меморіалу:

Стрічку “Зоряна” можна буде переглянути на YouTube-каналі Меморіалу 3 жовтня, о 20:00.

Версія тексту для соцмереж

Платформа пам’яті Меморіал (залишаємо лінки на наші соцмережі: https://www.facebook.com/memorialofheroeshttps://www.instagram.com/memorial.of.heroeshttps://t.me/memorial_ukraine) запрошує на допрем’єрний показ документального фільму пам’яті Наталії Стребкової “Зоряна”.

Побачити фільм за участі знімальної групи та побратимів Наталії можна 2 жовтня, о 18:00 у кінотеатр “Ліра”, за адресою вулиця Велика Житомирська, 40, за попередньої реєстраціїhttp://surl.li/lomms 

“Цей фільм про силу духу, рішучість та відданість своїм ідеалам, цінностям, близьким. Це історія про жінку, яка до 2014 року боялася всього, що пов’язано з війною, а потім вона опинилася в самому пеклі й щоразу туди поверталася, задля своїх, задля перемоги. Так Наталя перетворилася на сталь”, – каже авторка фільму Олена Жилун.