Гаряча лінія кризової підтримки 0 800 33 20 29 Українського ветеранського фонду Мінветеранів отримала нагороду від MTEC.Rebuild як “Краща програма психологічної реабілітації для військових та цивільних”.

У Фонді повідомили: “Ми пишаємося нашими психологами — кожною і кожним. Вдячні за те, що цілодобово та без вихідних ви на зв’язку з тими, хто потребує підтримки, допомоги, кому так потрібно тут і зараз стати на ноги, витримати біль, втрату. Вдячні головному психологу ветерану Олександру Чаморсову за згуртовану команду спеціалістів гарячої лінії”.

Проєкт Гарячої лінії 0 800 33 20 29 став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

MTEC.Rebuild відбувся у рамках щорічної виставки та конференції медичного туризму MTEC.Kyiv — найбільшого в Україні та найефективнішого спеціалізованого заходу у галузі медичного туризму.
Цей потужний майданчик розвитку сфери медичного та оздоровчого туризму об’єднує спеціалістів індустрії для обміну досвідом та підвищення ефективності бізнесу.