Станом на початок жовтня поліція охорони Київщини облаштувала кнопки “тривоги” та здійснила підключення до пульта централізованого спостереження понад 700 навчальних закладів регіону.

“На сьогодні 734 заклади освіти області під надійним захистом поліції охорони Київщини. Серед них садочки, школи та заклади позашкільної освіти. Ми продовжуємо роботу у цьому напрямку відповідно до Концепції безпеки закладів освіти. Наші бійці знаходяться у повній бойовій готовності, проходять щотижневі тренування зі стрільби та фізичної підготовки», – наголосив начальник Управління поліції охорони Київщини Аркадій Шахматов.

Нагадуємо, що 7 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив Концепцію безпеки закладів освіти, яка передбачає нові підходи до пожежної безпеки, охорони дитсадочків і шкіл із залученням поліції, організації пропускного режиму, відеонагляду тощо. Відтепер місцева влада, освітяни та співробітники правоохоронних органів мають посилити заходи безпеки та контроль за правопорядком у закладах освіти.