Енергетики продовжують ліквідацію наслідків буревію, який вирував у Київській області 27-28 жовтня. Станом на ранок понеділка, 30 жовтня, без світла ще залишаються 949 осель.

Про це повідомили в пресслужбі ДТЕК Київські регіональні електромережі. Електрики немає в населених пунктах трьох районів.

“Ми завершуємо ліквідацію наслідків буревію, що вирував на Київщині 27-28 жовтня. 143 бригади безперервно працювали три доби поспіль, щоб якомога швидше повернути світло в домівки українців. Станом на ранок 30 жовтня вже відновлена робота 330 ліній кВ, 9 318 трансформаторних підстанцій, які були пошкоджені масовими падіннями дерев. Світло повернули майже 330 тисячам родин”, – розповіли в пресслужбі.

Як зазначили в ДТЕК, наразі енергетики завершують ремонт ще трьох ліній 10 кВ, які пошкодилися найбільше, та 25 трансформаторних підстанцій. Без світла ще залишаються 949 осель у Броварському, Бориспільскому та Вишгородському районах.

Спеціалісти також працюватимуть над точковими заявками клієнтів по мережах 0,4 кВ, де так само були масові пошкодження через негоду.