Минулого тижня, 22-26 жовтня представники Міністерства інфраструктури України презентували в Женеві на World Investment Forum 2018 проект створення аеропорту в Білій Церкві, повідомляє сайт 04563 з посиланням на прес-службу Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу.

«Його презентація викликала інтерес з боку представників інвестиційних груп Німеччини, що нас неабияк радує.Вже у листопаді на іншому потужному інвестиційному заході, що відбудеться в Шанхаї, на досить високому рівні представлятиметься проект Аеропорту «Біла Церква» з метою залучення іноземних інвестицій в стратегічний розвиток інфраструктурного об’єкту» – йдеться у повідомленні.

В результаті, представники Міністерства інфраструктури України у листопаді представлять білоцерківський проект на головній виставці Китаю – Shanghai Import Expo 2018 в рамках Інвестиційного дня України.

В ZAMMLER GROUP впевнені, що на результати сумісної роботи довго чекати не доведеться. Адже вигідне географічне розташування і розвинена інфраструктура аеропорту посилюють його привабливість для іноземних інвесторів.