У Києві, 15 листопада 2023 року HIAS Ukraine та ГО «Дівчата» проведуть презентацію результатів звіту «18 місяців потому: оцінка психічного здоров’я та психосоціальних потреб в Україні»

Початок: 12:00

Де: Укрінформ, Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Модератор: Сергій Іващенко, керівник групи з комунікацій та адвокації HIAS Ukraine

Спікерки:

Еріка Альфагеме, Директорка HIAS Ukraine

Юлія Спориш, Засновниця та директорка ГО «Дівчата»

Лідія Антонюк, Керівниця аналітичного відділу ГО «Дівчата»

Юлія Ющенко, Регіональна спеціалістка HIAS International

Протягом червня-серпня 2023 року команди HIAS Ukraine та ГО «Дівчата» провели загальнонаціональну оцінку потреб у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій взяли участь понад 2000 респондентів.

Метою дослідження було зрозуміти, як змінилося сприйняття психічного здоров’я, як українці почуваються з точки зору благополуччя та психічного здоров’я, а також як вони отримують доступ до послуг, які бар’єри стоять на їхньому шляху до отримання підтримки, і якій підтримці вони надають перевагу через 18 місяців після повномасштабного вторгнення.

Ґрунтуючись на досвіді HIAS Ukraine та ГО «Дівчата» у цій сфері та відгуках громад, було вирішено приділити особливу увагу сім’ям, включаючи опікунів та батьків дітей, а також підліткам, оскільки ці групи населення все більше потребують відповідних послуг.

Результати цієї оцінки також можуть допомогти місцевим і міжнародним організаціям, а також місцевим зацікавленим сторонам і громадам скоригувати або розробити добре обґрунтовані програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, які відповідатимуть поточним потребам постраждалих груп населення, сприятимуть довгостроковій стійкості та запобігатимуть подальшій психологічній шкоді для українського народу.

Реєстрація медіа та ЗМІ:

Скористайтесь гугл формою за лінком https://forms.gle/MzNJ1bB7J3BNgzxBA

Або зв’яжіться з нами: hiasukraine@gmail.com +38067 162 49 17

Інформаційна довідка:

HIAS Ukraine — представництво в Україні міжнародної благодійної організації зі штаб квартирою у Нью-Йорці, що має багаторічну історію надання допомоги біженцям та постраждалому від конфліктів населенню в усьому світі. Організація розпочала свою діяльність в кінці 19-го століття і на сьогодні працює на 4 континентах у 20 країнах світу.

HIAS підтримує вразливі групи населення в Україні та сусідніх країнах, надаючи послуги з MHPSS на рівні громад, а також здійснюючи заходи з попередження та реагування на випадки GBV.

GIRLS українська громадська організація, заснована жінками у 2016 році, яка зосереджена на розширенні прав і можливостей та підтримці дівчат і молодих жінок. Вони надають гуманітарну та психологічну підтримку тим, хто постраждав від триваючої війни, включаючи психологічну підтримку в Україні та за кордоном.