Сьогодні, коли минає 10 років з того дня, коли в Україні розпочався Євромайдан, наші серця сповнюються почуттям гордості і спільності. Це було періодом, коли ми, учасники Революції Гідності, стояли пліч-о-пліч, щоб висловити свій протест проти системи, яка порушувала наші права та знущалася з нашої гідності.

Пам’ятаю ті дні, наче це було вчора – спільні молитви на Майдані, заметілі вогні факелів у наших руках, обличчя товаришів, на яких відбивалася втома, але й глибока внутрішня рішучість. Ми віддавали свою гідність заради мрії про справедливість та вільну країну.

Кожен крок на Майдані був виразом нашої віри у гідність та демократію. Ми відчували, що маємо силу змінити світ, і незважаючи на всі труднощі, ми йшли вперед, об’єднані спільною метою.

Сьогодні, коли ми згадуємо ті часи, ми відчуваємо не лише гіркоту реалій сучасної України, але й пишаємося моментами героїзму та рішучості наших співвітчизників. Нехай горе та втрати, які ми перенесли, стануть назавжди уроком та пам’яттю про той час, коли ми разом стали світлом у темряві і взяли на себе відповідальність за майбутнє нашої країни. 🇺🇦

#Євромайдан #РеволюціяГідності