Сьогодні, 30 листопада, у офісі Українського Союзу промисловців і підприємців, відбулося засідання Антикризового Штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану. Головна тема : “Інноваційний та експортний потенціал України як сучасна платформа розвитку повоєнної України”. Цей захід обіцяє стати важливим етапом в пошуку стратегій розвитку та відновлення економіки у період війни.

В зв’язку зі складними умовами для української економіки, питання, які будуть обговорюватися, є вкрай важливими для ефективного її функціонування. Учасники – члени Уряду, Парламенту, науковці та експерти, бізнес – спільнота – обговорили ключові аспекти розвитку країни у цей важливий період.

Засідання Антикризового Штабу такого формату не лише вирішують актуальні завдання економічної стабільності в умовах воєнного стану, але й відкривають можливість для української бізнес-спільноти впливати на прийняття важливих державних рішень. Спільне обговорення та участь представників бізнесу у процесі формування стратегій розвитку стають необхідним кроком для того, щоб ефективно впоратися з викликами економіки в умовах воєнного стану. Бізнес-спільнота має великий потенціал та ресурси для внесення конструктивної думки у вирішення проблем та пошук інноваційних шляхів розвитку.

Президент УСПП Анатолій Кінах, голвуючи на засідання Антикризового Штабу, відзначив, що “в умовах воєнного стану надзвичайно важливо аби бізнес-спільнота активно взяла участь у формуванні стратегій розвитку”. Він зауважив, що “бізнес має унікальні можливості та ресурси для вирішення важливих економічних завдань та підтримки національної економіки”. “Сучасна ситуація вимагає від бізнесу взяти на себе частину відповідальності у справі відновлення України, і при цьому важливо, аби влада і бізнес працювали разом у інтересах країни і задля нашої Перемоги” – сказав Президент УСПП.

Такий формат взаємодії справді, вже стає не лише можливістю, але і обов’язком для бізнес-лідерів долучати свій досвід та експертність до формування ефективних стратегій, спрямованих на відновлення економіки та підтримку фінансової стійкості країни. Зацікавленість та активна участь бізнес-спільноти у вирішенні суспільних питань має ключове значення для побудови майбутнього України, яке виходить за рамки сфери економіки, а взаємний обмін думками та ідеями не лише зміцнює роль бізнесу у суспільстві, а й створює нові можливості для спільної роботи над важливими стратегічними питаннями. Бізнес залишається ключовим гравцем у процесі будування рішень, спрямованих на розвиток та стабільність країни під час воєнного стану.

“Нова Доба”, найближчим часом подасть детальний матеріал про засідання і рішення, які були прийняті.