У місті Біла Церква з робочим візитом побувала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Метою візиту пані Ізабель Дюмон було обговорення можливостей подальшої співпраці у гуманітарній сфері. Про це інформує “Погляд”.

Під час зустрічі із представниками міської влади, освітянами Білої Церкви – пані Ізабель Дюмон відмітила, що особливу увагу Посольство приділяє освітнім програмам. У вересні 2018 року стартував Рік французької мови в Україні, заходи щодо його відзначення розробляються у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Посольством Франції в Україні.

Представники міської влади радо зустріли високоповажну гостю та Першого секретаря Посольства Франції в Україні Мріам Галланд у Білій Церкві, наголосивши, що це є великою честю для міста, висловивши слова щирої вдячності Ізабель Дюмон, як представнику країни, що підтримує нашу державу у тяжкий час і допомагає Україні зберегти суверенітет. Міський голова Геннадій Дикий також відмітив, що у міста є досвід співпраці із французькими фахівцями, які брали участь у розробці техніко-економічного обґрунтування щодо подальшого розвитку Білоцерківського аеродрому.

На сьогодні у Білій Церкві французька мова вивчається в десяти закладах загальної середньої освіти: її вивчають 550 учнів, кращі – ставали переможцями Всеукраїнських конкурсів та олімпіад.
Гості відвідали Білоцерківську гімназію №1, де відбулася зустріч із викладачами французької мови шкіл міста. Повноважний Посол мала можливість поспілкуватися із викладачами, відповісти на їхні запитання та заслухати їхні пропозиції щодо підвищення якості викладання і вивчення французької мови у школах, обмінятися досвідом. Зокрема, Пані Посол Франції в Україні поінформувала про заплановані конференції для вчителів французької мови, аби вони мали можливість ознайомитися з новими підходами у методиці викладання цього предмету.