10 людей отримали змогу жити не в психоневрологічному інтернаті, а в наближених до домашніх умовах, отримуючи супровід кваліфікованих асистентів. Для людей з психічними розладами — це можливість жити максимально самостійно, навчитися дбати про себе, вести домашнє господарство, бути самозарадними та активними.

Для них це, без перебільшення, шанс змінити життя. Будинок підтриманого проживання у Переяславі хоча й є частиною психоневрологічного інтернату, однак знаходиться в окремому невеликому будинку серед мешканців громади. Крім коштів на ремонтні роботи та облаштування будинку, завдяки проекту: «Психічне здоров’я для України» вдалося підвищити кваліфікацію працівників будинку підтриманого проживання; необхідною експертною та консультаційною підтримкою.

Також продовжують створюватися та розвиватися будинки чи квартири підтриманого проживання в ынших громадах для гідного життя людей з психічними розладами.

Проєкт «Психічне здоров’я для України» реалізується за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.