“Для справжнього українця такі слова як «воля», «незалежність», «свобода», «національний дух» є не просто злиттям певних букв, це ті неухильні постулати, на яких базується світогляд кожного громадянина нашої прекрасної держави!” – пише на своїй сторінці у Фейсбук депутат Української міськради – Тетяна Кучер.

“Для відчуття таких основних національних цінностей нашому славетному народу завжди приходиться боротися з ворогами, які прагнуть усіма силами зробити нас покірними рабами і нав’язати нам «чужі» погляди та переконання. На превеликий жаль, ця боротьба завжди увінчується страшенними наслідками, адже справжні патріоти національного символу віри жертвують своїми життями заради можливості існування української нації та більш щасливого майбутнього наших нащадків! Але немає нічого страшнішого, коли війна не на життя, а на смерть йде не лише з зовнішніми ворогами, а коли у рідних колах є люди, які не сприяють розвитку автентичного світогляду нашої держави, не сповідують української історії та культури, нав’язуючи ворожі ідеї та світогляди.

Саме прикладом повного паплюження української ідеології з боку керівника органу місцевого самоврядування став розгляд на останній сесії Української міської ради Обухівського району Київської області питання щодо підняття червоно-чорного революційного прапору на флагштоках підприємств, установ та організацій на території Української міської ради в святкові та визначні дні. І хоча така вкрай важлива ініціатива була підтримана більшістю депутатів та відповідне рішення було прийнято, офіційна позиція в.о. міського голови м. Українка, секретаря Української міської ради Обухівського району Київської області Проценко Катерини Василівни з цього питання викликала не просто шалене занепокоєння, а обурення, адже Проценко К.В. проголосувала ПРОТИ того, щоб червоно-чорний прапор майорів на теренах міста Українка та села Плюти!!!

Така активна, неприхована ненависть з боку першої особи, яка представляє громаду нашого міста до національної ідеологічної символіки визвольної боротьби українців з загарбниками не просто йде всупереч сучасним національним цінностям, ідеям щодо розбудови власної незалежної держави, а й містить явні прояви сепаратизму на місцевому рівні. І це в той час, коли усі державні ланки відстоюють всебічну українізацію, проводять масштабну реформу декомунізації для очищення публічного простору від тоталітарної символіки; сприяють вихованню національного духу нового покоління шляхом вивчення справжньої історії українського народу в системі освіти. Вважаю, що саме через подібну поведінку перших осіб в Автономній Республіці Крим та в окремих містах на Сході України панує так званий «русській мір»!!!

Тобто, поки усі органи державної влади, на чолі з Президентом України докладають зусиль для подальшого відсторонення від московського впливу, в самому тилі нашої країни, на керівних посадах, певні особи впроваджують місцеву політику так званої «п’ятої колони». Сподіваюся на оперативну реакцію Служби Безпеки України, державних адміністрацій та інших відповідальних структур за дотриманням національних інтересів нашої єдиної та неподільної України.

Поряд з цим, розумію, що світогляд дорослої людини дуже важко змінити, але дуже сподіваюся, що, цей крик душі, принаймні, змусить задуматися вказану людину про свої вчинки!

Користуючись нагодою дуже хочу подякувати нашим захисникам за те, що вони ціною власного життя та здоров’я відстоюють нашу свободу та незалежність і саме завдяки таким людям ми залишаємося нескореними та непереможними!!!
Слава Україні, Героям Слава!!!” – завершила свій допис депутат Української міськради Тетяна Кучер


#presidentgovua #SecurSerUkraine #kievcitygovua #gpgovua