У витоку містяться номери телефонів, карт та рахунків користувачів. Хакерське угруповання Kiborg виклало у відкритий доступ повну клієнтську базу “Альфа-Банку”, повідомляє ресурс – “Важливі історії”. Доступ до цих даних хакери отримали у жовтні 2023 року. Тоді Kiborg опублікували інформацію про 44 тис. клієнтів.

У базі даних, яку опублікували хакери, міститься інформація про П.І.Б., дати народження, номери телефонів, карт і рахунків понад 24 млн фізичних осіб — клієнтів «Альфа-Банку» та ще понад 13 млн даних про юридичних осіб. «Важливі історії» перевірили випадковою вибіркою, що опубліковані відомості справді стосуються реальних жителів Росії. (Завантажити базу можна тут: https://t.me/kiborg_leak

Злитими в мережу даними можуть скористатися шахраї, проте банк не відповів на запитання «Важливих історій» про те, чи перевипускатимуть вони карти своїм клієнтам. Публічно Альфа-Банк заперечує факт злому.

Українське хакерське угруповання Kiborg відоме тим, що зламало базу даних російської компанії «Сірена-Тревел». Вони отримали інформацію про пасажирів авіакомпаній, номери рейсів та маршрути з 2007 по 2023 рік.