12 січня о 15. 00 у Національному музеї декоративного мистецтва України відбулася презентація першого мультимедійного шоу «Примаченко. Рік дракона» за творами народної художниці України Марії Примаченко, підготовленого до Дня народження видатної українки.

Понад 20 картин Марії Примаченко з музейної колекції «оживуть» під супровід відомого музичного колективу «Даха Браха», а персонажі фантастичного примаченківського світу стануть рухливими та схожими на казкових героїв.

Над втіленням проєкту працювали фахівці творчої команди ЄМУЗЕЙ Production, Національного музею декоративного мистецтва України та Фонду родини Примаченко.

Головна мета  проєкту – популяризувати творчий спадок всесвітньовідомої художниці Марії Примаченко, особливо серед дітей та молоді. Завдяки здобуткам новітніх технологій зробити його ще більш сучасним, привабливим, близьким та зрозумілим навіть для найменших українців.

Вхід на презентацію першого мультимедійного шоу «Примаченко. Рік дракона» вільний.

Анімаційна виставка, яка буде цікавою як дітям, так і дорослим, працюватиме в музеї до 11 лютого. Вартість квитка для дорослих – 100 грн, для дітей – 50 грн.