Знайти працівників або розповісти про власну справу: як Український ветеранський фонд разом із партнерами підтримує ветеранський бізнес. Український ветеранський фонд Мінветеранів разом із партнерами підтримує реінтеграцію ветеранів та ветеранок через бізнес. Для цього Фонд ініціює власні проєкти, долучається до ініціатив партнерів та інформує про можливості для ветеранів.

Що може допомогти ветеранам і ветеранкам подолати наслідки того травматичного досвіду, який вони отримали під час війни? 

Дуже часто, як зазначають самі захисники й захисниці — це власна справа. У свій бізнес вкладають багато часу, він відволікає від тривожних думок, допомагає налагодити спілкування з іншими людьми.

Одна із таких можливостей – безплатне розміщення вакансій на Lobby X для бізнесів, які заснували ветерани.  

Як повідомляють у Lobby X, у такий спосіб платформа з працевлаштування хоче допомогти ветеранам отримати кваліфікованих, мотивованих працівників для підсилення своїх команд. А кандидати, зокрема ветерани й ветеранки, які шукають роботу — отримають можливість реалізувати свій потенціал в організаціях, заснованих ветеранами.          
  
Безплатне розміщення вакансій на платформі пропонують на 3 місяці. Надалі, у випадку, якщо ветеранські бізнеси виявлять бажання продовжити співпрацю, партнери  готові запропонувати свої послуги на вигідних умовах.                                                                                                                                                                                                                                           
Зазначимо, що Lobby X — це платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція, яка працює задля прогресу і перемоги України. На платформі розміщено вакансії до сектору змін: українських і міжнародних громадських організацій, міністерств, незалежних медіа та відповідального бізнесу. З 2022 року на платформі працює напрям військового рекрутингу, через який люди залучаються до Сил оборони. А зараз компанія прагне підтримати ветеранський бізнес та ветеранів, які повертаються до цивільної карʼєри.  

Ще одна можливість, якою можуть скористатися ветерани, — інтерактивна  мапа ветеранських бізнесів, створена Українським ветеранським фондом разом з партнерами LUN та Uklon. Мапа відкрита для всіх ветеранів, а також тих, хто хоче підтримати ветеранське підприємництво. Якщо ви ветеран, ветеранка або родина учасників та учасниць бойових дій – ви також можете додати свій бізнес на мапу. Щоб додати свій бізнес — просто перейдіть за посиланням: https://veteranfund.com.ua/projects/map_bussiness/.

Радимо також звернути увагу на навігатор у сфері ветеранського бізнесу на сайті «Дія.Бізнес» – https://business.diia.gov.ua/veteran-business. Український ветеранський фонд з командою Дія.Бізнес зібрали багато корисного, наприклад: ідеї для стартапів, інформацію про те, як зареєструвати свій бізнес, програми підтримки для ветеранського бізнесу та багато іншого.