Для фотопроєкту «Сильніші за стихії» дванадцять дівчат перетворилися на заворожливі й водночас потужні явища природи. Письменниця і колишня полонена Валерія «Нава» Суботіна знялася в образі вогняної лави. Її фото стало одним з найвідвертіших, але роздягнутися було нескладно, каже «Нава». 

«Після окупації Маріуполя і полону мій світогляд дуже змінився. Я зрозуміла, як це — втратити абсолютно все: і близьких, і дім, і всі свої речі. З тобою залишається лише твоє тіло. І одна справа, коли ворог тебе принижує і змушує показувати його, а інше — коли ти показуєш тіло за власним бажанням і отримуєш кошти, щоб покарати окупантів», — розповідає Валерія.  

Ідея зібрати стихії разом належить засновниці благодійного фонду YOUkraine Анні Мурашенко. Цілей було кілька: провести своєрідну арттерапію для дівчат, зібрати кошти для захисників та показати, що українська жінка не викликає жалості. Вона — це мотивація, сила і захват.

«Жінка може бути прекрасна і зачаровувати око, а може бути руйнівною та нищити все на своєму шляху. Разом із “Навою” ми підібрали 12 стихій і природних явищ, вона описала ці художні образи, під них ми почали шукати жінок і всі швидко погодились. Оголювалася кожна настільки, наскільки було комфортно. Я знаю, що більшість дівчат відчули себе трішки інакше, коли вперше за повномасштабну війну одягли вечірні сукні та вишукані тканини», — розповіла Анна Мурашенко. 

Втілити задум у життя фонду YOUkraine вдалося завдяки фотографині Катерині Карпенко. авторці фотопроєкту «Важлива» (він розповідає про жіночу красу та рівні можливості без стереотипів та обмежень).

«Від задуму до реалізації минуло лише два тижні. Працювати було нелегко в емоційному плані, бо у кожної жінки своя складна історія. А ще я боялась, що дівчатам буде холодно. Але вони такі бойові, що готові до будь-яких умов. Мені було дуже приємно, що після зйомок всім жінкам стало легше, для них така фотосесія стала свого роду терапією», — зазначила Катерина Карпенко. 
Під час презентації відвідувачі купили чотири картини. Також організатори продали календарі, зокрема примірники з автографами всіх «стихій». Наразі календарі можна замовити на сторінках фонду YOUkraine в Instagram або Facebook.Кошти з продажу витратять на закупівлю дронів для 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. У березні фотовиставка переїжджає до торговельно-розважального центру «Гулівер», а в квітні – експонуватиметься в  київській галереї «Д12».