1 березня о 16.00 у Національному музеї декоративного мистецтва України відкривається ювілейна виставка «Простір любові» видатної художниці-керамістки Неллі Ісупової. Виставка презентує авторські твори кераміки з колекції музею та приватної збірки художниці. Експозиція виставки ретроспективна, демонструє всі творчі етапи в діяльності мисткині.

Після навчання на керамічному факультеті Одеського художнього училища імені М. Грекова Неллі Ісупова дванадцять років працювала на одному з найкращих майолікових заводів колишнього Радянського Союзу – Васильківському майоліковому заводі, де дбайливо підтримували та розвивали народну традицію керамічного розпису. І цей її творчий період позначений розписами керамічних форм розтічними васильківськими поливами.

Другий етап – це кераміка в стилі прибалтійських симпозіумних робіт, що характеризуються «сухим», стриманим за формою та декоруванням, геометричним стилем. І нарешті, після тривалих пошуків художниця знайшла «свій берег», свою манеру декору яскравої життєрадісної фантазійної кераміки.

Її творчості властиве філософське ставлення до життя, сприйняття простору в яскравих, насичених добром і посмішкою, кольорах. Вона творить свій оригінальний світ образів, наповнений роздумами та почуттями. Барвистий простір чудернацьких дерев, екзотичних квітів і фантазійних предметів населяють чарівні птахи, дивакуваті тварини, в ньому живуть добродушні люди і плавають дивні риби.

Особлива улюблена тема художниці – чайники: яскраві, різноманітні за формами, примхливо розписані, населені пташками, рибками та дивними істотами.

Неллі Ісупова – член Національної спілки художників України, учасник міжнародних виставок-конкурсів в Італії (м. Фаенца), симпозіумів у Латвії (Дзінтарі), «Аржиля» у Франції (м. Румазьєр Лубер), українських містах Полонному та Хусті. Її твори завжди прикрашали постійну експозицію Національного музею декоративного мистецтва України, понад 60 робіт зберігаються у фондовій збірці та експонуються у тематичних музейних проєктах.