Не пропустіть черговий номер друкованої газети “Нова Доба”, де ви знайдете спецвипуск, присвячений українській культурі під час війни – “Культура “Нової Доби”. У цьому випуску ми піднімемо завісу над темами, які захоплюють, надихають та викликають гордість за нашу українську культурну спадщину:

  1. Світло Володимира Івасюка: до 75-річчя від дня народження легендарного композитора ми пропонуємо вам зануритись у світ його незабутньої музики та поезії, що назавжди змінила українську культурну палітру.
  2. Молоді голоси України: огляд найперспективніших молодих літераторів, поетів та прозаїків, чиї твори вже зараз визначають контури майбутнього української літератури.
  3. Воїни культури: хто і як з наших митців воює на фронті.
  4. Традиції, що живуть: подорож у світ українських обрядів та традицій, які продовжують жити у сучасному світі, зберігаючи нашу унікальність.
  5. Генії України: замітки про історичних особистостей, які формували культурний код нашої нації

Цей випуск “Нової Доби” покликаний не лише інформувати, а й надихати, відкриваючи нові горизонти у світі української культури. Долучайтеся до нас, аби разом відзначити багатство та різноманітність нашої спільної культурної спадщини.

Не пропустіть цей унікальний випуск!

З повагою, Команда “Нової Доби”