В громадах області продовжуються змагання Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Про хід змагань у громадах Броварського та Фастівського районів розповіли під час брифінгу амбасадори шкільних ліг Оксана Романюк та Вячеслав Отрішко.

Так, у громадах Броварського району у змаганнях вже взяли участь більше 1600 школярів. Це майже половина від всіх учасників, що дійшли до територіального етапу змагань.

У другому етапі ліг вже завершили свої змагання 36 футбольних, 64 волейбольних, 9 баскетбольних, 11 команд зі спортивного орієнтування та 6 з черліденгу. Найбільша кількість команд в територіальних громадах зареєструвалася на змагання з волейболу.

«Школярі нашого району активно включилися у змагання та показують дійсно хороші виступи. В спортивних залах точиться справжня безкомпромісна боротьба за право представити свою громаду у наступному колі змагань. Тож бажаю всім командам лише вдалих виступів. Нехай перемогу здобудуть найсильніші», – побажала учасникам шкільних ліг Чемпіонка Європи з легкої атлетики, неодноразова чемпіонка України Оксана Романюк.

У Фастівському районі змагання шкільних ліг також активно проходять у всіх громадах. Команди запекло виборюють право представити свої територіальні громади на районному рівні.

У другому етапі змагань всеукраїнських шкільних ліг беруть участь 47 команд з футзалу, 71 – з волейболу, 20 з черліденгу, 48 з баскетболу, 16 команд зі спортивного орієнтування.

У змаганнях взяли участь вже більше 1000 юних спортсменів.

«Із задоволенням беру участь у тренуваннях команд, ділюся своїм спортивним досвідом. Для мене, як тренера подібні змагання дуже важливі та необхідні. Саме тут у юних спортсменів гартується справжній характер переможців, та лідерські навички. Цей проєкт відкриє не один справжній спортивний український діамант. Бажаю всім учасникам відточувати свою майстерність та гідно представити наш район у наступних колах змагань. А я, як тренер та амбасадор у цьому допоможу», – підкреслив Почесний тренер з волейболу, кандидат в майстри спорту України з баскетболу, віце-президент федерації волейболу Київської області Вячеслав Отрішко.