У Бородянці відкрився Литовсько-український ліцей №1, на відбудову якого від наслідків повномасштабної агресії рф виділив кошти Уряд Литви. Місцевим партнером – керівником проєкту став Український союз промисловців і підприємців.

Діловий союз також співпрацював із Центральним агентством управління проєктами (ЦАУП, Литва) по відновленню дитячого садочку в Ірпені. Кілька років тому сторони також провели реконструкцію школи №2 в тоді ще прифронтовій Авдіївці.

 “Більше року наполегливої роботи, нестандартні будівельні рішення, високоякісні матеріали дозволили перетворити напівзруйновану будівлю на сучасний освітній заклад, завдяки якому багато жителів Бородянки зможуть повернутися додому. Для нас велика честь, що УСПП зробив свій внесок у цей проєкт, який довів, що відбудувати Україну можливо лише об’єднуючи зусилля та координуючи спільні дії”, – прокоментували в УСПП.

В діловому союзі висловили сподівання, що їх досвід стане корисним у нових литовсько-українських проєктах, в тому числі в рамках Меморандуму про співробітництво між ЦАУП, Конфедерацією промисловців Литви та УСПП від квітня 2023 року.