Пластовий Вишкільний Центр з радістю оголошує про успішне проведення вишколу мистецтва, учасниками якого стали пластуни та пластунки з Киїівської області. Протягом програми вишколу, учасники отримали широкі знання про різноманітні види мистецтва, вивчили матеріали, що використовуються для робіт у конкретних напрямках мистецтва та поглибили свої знання про життя та творчість видатних митців.

Один із ключових аспектів вишколу була робота з колекцією репродукцій творів улюблених митців учасників. Кожен з учасників підготував гутірку на основі матеріалів про свого улюбленого художника, що включає в себе інформацію про творчість, стиль та внесок у світ мистецтва.

Учасники також мали можливість напередодні вишколу відвідати галерею мистецтв (пересувну виставку мистецьких робіт) як підготовку, що значно розширило їхні знання та надихнуло на нові творчі ідеї.

Особливу увагу було приділено розвитку творчих здібностей учасників. Кожен з них оволодів одним видом мистецтва та представив щонайменше п’ять робіт у цьому напрямку.

У рамках вишколу було створено колекцію робіт на гільзах, наразі складається з 7 творів. Надалі організаторами вишколу планується проведення аукціону для збору донатів на підтримку Збройних Сил України.

Ми впевнені, що мистецький вишкіл у Пластовому Вишкільному Центрі став важливим кроком у розвитку творчих здібностей та поглибленні знань пластунів та пластунок про мистецтво.