Шановні Воїни – Гвардійці! Сьогодні, 26 березня, ми відзначаємо ваше професійне свято — день, який символізує мужність, відданість та незламність Вашого духу. В цей особливий день ми хочемо висловити Вам найглибшу повагу та вдячність за Вашу службу і самопожертву. Ви стоїте на стражі миру і безпеки нашої країни, захищаючи її суверенітет і територіальну цілісність в часи найпідлішої рашиської агресії проти нашого народу!

Ваша хоробрість і героїзм є прикладом для наслідування, Ваша непохитна відданість і віра в Україну надихають мільйони сердець не лише в Україні, а й по всьому світу. Кожен день, ризикуючи власним життям, Ви демонструєте незламність і силу українського народу. Нехай кожен Ваш крок буде міцним, а кожне рішення — мудрим. Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та мирного неба над головою. Нехай кожен новий день приносить Вам лише гордість за виконану роботу і впевненість у завтрашньому дні. Слава Вам – Герої і Слава Україні!

Принагідно вітаємо, нашого співробітника – Андрія Набатова, бійця Національної гвардії України, з нагородою – Подякою Київського міського голови. Бережі тебе Боже, Андрію!