Менше доби знадобилося поліцейським Київської області, щоб знайти зловмисників, які викрали з інкасаторської машини в Ірпені 5 банківських касет. За інформацією банку, в них було 1,8 млн. гривень. Гроші вже вилучені та знаходяться у відділі поліції. Про це повідомляє «Погляд».

Відразу після повідомлення про злочин керівник поліції Київської області дав команду про план «Перехоплення». Співпраця зі столичними колегами дала позитивний результат. Автомобіль з характерним пошкодженням, на якому тікали грабіжники та зачепили іншу машину, поліція виявила у столиці. Зловмисники на той момент вже встигли поміняти номерні знаки. Державні знаки, які були на машині під час пограбування, правоохоронці вилучили з каналізаційного люку неподалік авто.

Невідкладні оперативно-розшукові дії неподалік від місця, де знайшли позашляховик, допомогли виявити підозрілого чоловіка, схожого на грабіжника. Під час огляду у нього з кишені правоохоронці вилучили великі пакети: саме в них зловмисник збирався переносити чималу суму грошей. Автомобіль, який використовували зловмисники для скоєння злочину, слідчі Ірпінського відділу поліції вилучили. Під час огляду автомобіля за участю працівників Приватбанку вилучили 5 банківських касет з грошима.

Затриманий чоловік наразі перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Відомо, що він родом з Житомирської області і має 15-річний тюремний стаж за вчинення розбоїв і грабежів. Останній раз був засуджений до 10 років за скоєння розбійного нападу на помешкання з летальним результатом. Підозрюваного звільнили раніше терміну за відомим «законом Савченко»

Працівники поліції зараз встановлюють інших осіб злочину та вживають заходів щодо їх затримання.