28 березня в Києві відбувся практичний семінар, організований поліцією охорони Київщини спільно з Національним університетом охорони здоров’я імені П.Л.Шупика. Цей захід зібрав журналістів та поліцейських з метою покращення їх знань та навичок у наданні першої допомоги.

«Знання з домедичної допомоги може врятувати життя, – наголосив лікар, лектор семінару Вітюк Алла. – Правильна та своєчасна реакція може значно полегшити стан потерпілого та збільшити ймовірність успішного відновлення».

Фото надане прес-службою Поліції охорони Київської області

Під час семінару учасники отримали можливість ознайомитися з основними принципами медичної допомоги, а також практично навчитися виконувати необхідні процедури у випадках надзвичайних ситуацій.

«Такі заходи вже є традиційними для нас в рамках реалізації соціального проєкту «ЗахистЄ» та направлені на підвищення рівня професійної компетентності учасників. Оскільки, поліцейські та журналісти – це представники тих професій, що постійно перебувають у вирії подій і від їх алгоритму дій, ефективної чіткої реакції на надзвичайні ситуації залежить не тільки їх безпека, але й життя людей, що поруч»,- зауважила прес-секретар поліції охорони Київщини Анастасія Кудрицька.

У заході взяли участь асистенти кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ їм. П.Л. Шупика Дмитро Завертиленко, Андрій Дембицький.

Хочемо зауважити, що важливість набуття знань з медичної допомоги стає надзвичайно актуальною в контексті сучасних викликів, зокрема умов війни в Україні.

Управління поліції охорони в Київській області