Президент України видав Указ №234/2024 відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), прийнятого 20 квітня 2024 року, на тему “Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет”. Це рішення спрямоване на посилення контролю за діяльністю азартних ігор онлайн та розробку нових заходів, що сприятимуть зменшенню негативних соціальних та економічних наслідків, пов’язаних з цією індустрією, переважно це стосується військовослужбовців.

Рада національної безпеки і оборони визначила ключові кроки та ініціативи, які мають бути реалізовані з метою захисту громадян від небезпек, що виходять від неконтрольованого поширення азартних ігор у віртуальному просторі. Деталі заходів, що плануються, включатимуть зміни в законодавстві, посилення нагляду та введення більш суворих штрафів за порушення.

Уряд та відповідні державні органи найближчим часом розпочнуть процес імплементації цих рішень для забезпечення ефективнішого регулювання галузі. Громадськість буде проінформована про хід виконання заходів та результати вжитих дій.

Для отримання додаткової інформації та ознайомлення з повним текстом указу відвідайте офіційний веб-сайт Президента України.

Повний текст Указу Президента і рішення РНБО тут

#УказПрезидента #РНБО #азартніІгри #інтернетБезпека #Україна #регулюванняІнтернету #соціальнийЗахист