З 26 по 28 квітня у місті Бровари пройшов Чемпіонат України (легкий контакт) з Комбат самозахисту ІСО серед дорослих, юніорів, юнаків та молодших юнаків. Змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнської асоціації бойових мистецтв Комбат самозахист ІСО, Броварської міської ради та БРВА.

У заході взяли участь понад 360 учасників з усіх куточків країни. Серед них був і Дмитро Бумажніков, представник поліції охорони Київщини, який здобув перше місце в категорії кікбоксингу.

 “Для мене ця перемога – не просто спортивне досягнення, а доказ того, що навіть в умовах непростого робочого графіку та навантажень можна досягти великих результатів. Дякую всім, хто підтримував мене на цьому шляху, і я вірю, що це лише початок”, – поділився своїми враженнями молодший інспектор взводу реагування поліції охорони Київщини, Дмитро Бумажніков.

 Мотивація учасників подібних заходів вкотре підкреслює, що навіть у найважчі часи, коли країна переживає війну, спорт може стати справжнім джерелом натхнення та внутрішньої сили.