“Пустий стілець, пуста кімната, а я чекаю свого тата”: амбасадор Українського ветеранського фонду підготував щемливу пісню до Великодня. Амбасадор Українського ветеранського фонду військовий-скрипаль Мойсей Бондаренко випустив пісню до Великодня. 

“Багато родин святкуватимуть Великдень без своїх найрідніших людей, котрі зараз боронять країну на фронті. Ми всі — велика родина й маємо допомагати одне одному. Тому якщо бачите, що хтось поруч потребує допомоги чи просить закрити військовий збір — не проходьте повз. Адже для когось це “лише 100 гривень”, а для когось — врятоване життя. Будьмо добрішими одне до одного. І хай рідні дочекаються своїх із фронту для теплих обіймів”, — каже Мойсей Бондаренко.

Музику до пісні написав скрипаль Мойсей Бондаренко, а озвучила солістка Катерина Зволинська.

“Цьогоріч Великдень для багатьох сімей змальовується почуттями розпачу та суму, на противагу радості та любові. Тисячі родин, сідаючи за святковий стіл, з тугою в серці споглядають тінь на стільці, де мають сидіти їх найрідніші”, — йдеться в описі до композиції. 

Український ветеранський фонд підтримує ветеранів і їхні родин. Така пісня — ще раз нагадує про важливість не забувати тих, хто захищає українське майбутнє і підтримувати тих, хто може обіймати своїх рідних тільки подумки. 

Прослухати пісню та переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qrpkd8JeZDw&ab_channel=MoiseiBondarenko 

Автори пісні — Мойсей Бондаренко і Катерина Зволинська 
Sound production — Роман Грицюк 
Video by-art-дует «Вони разом» та Ілля Ларіонов